سئو

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم نماینده انحصاری شرکت فرانسوی Inform-Legrand در ایران، در زمینه تأمین تجهیزات برق سالم (منابع تغذیه بدون وقفه از توان ۴۰۰VA تا ۴۰۰KVA)، استابلایزر ولتاژ، شارژر، باتری و… فعالیت می‌نماید. شرکت مگامداوم همواره در راستای مشتری مداری متعهد به ارائه خدمات زیر بوده است:

  .  تولیدات با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی
  .  طراحی و ارائه محصولات بر اساس خواسته و نیاز مشتری
  .  پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در تمام نقاط کشور

محصولات کارخانه inform در حال حاضر به ۷۵ کشور دنیا صادر می‌گردد و علاوه بر ایران در کشورهایی نظیر ترکیه، آلمان، روسیه و یونان نیز دارای دفتر مرکزی می‌باشد. تولیدات ارائه شده دارای استانداردهای جهانی همچون CE ،ISO 9000 ،Gost و… می‌باشد که در صنایع مخابرات، بانک‌ها، بخش‌های بیمارستانی، آزمایشگاهی و تصویربرداری و… کاربرد قابل توجهی در کاهش خطاهای محاسباتی و عملیاتی در تجهیزات، افزایش طول عمر و کارآیی آنها دارند. با توجه به اینکه در بازار رقابتی حاکم یکی از وظایف بارز شرکت‌های فعال معرفی صحیح و بجای محصولات متناسب با نیاز مشتریان می‌باشد، لذا شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم جهت نیل به ارزش فوق اقدام به ارائه خدمات ذیل نموده است:

   .  کارشناسی، مشاوره و بارسنجی رایگان از مراکز
   .  فراهم کردن زمینه جهت بازدید از توانمندی‌های اجرایی و خدماتی شرکت و حتی کارخانه مادر (inform) در کشور ترکیه
    . نصب و راه اندازی آزمایشی محصولات

هدف اصلی شرکت inform این است که محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مخاطبان خود عرضه نماید. همکاری با مجموعه شما در جهت ارائه محصولات و خدمات مطلوب افتخار ما خواهد بود و امید داریم با ارائه خدماتی مناسب علاوه برکیفیت جهانی محصولات، رضایت و خشنودی شما را نیز فراهم آوریم.

نوشته شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم اولین بار در آنلاین یو پی اس پدیدار شد.

در تاريخ 31/فروردین/1394 دیدگاه‌ها برای شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم بسته هستند برچسب ها :

درباره نويسنده

وبسایت
حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبلاگ در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است