سئو

چگونه ارزان ترین بلیط را بخریم؟

چگونه ارزان ترین بلیط را بخریم؟

خرید ارزان ترین بلیط، چه بلیط هواپیما ارزان باشد و چه قطار، غایت بسیاری از مسافران است. به خصوص آنها که به دلایل کاری، تحصیلی یا تفریحی مدام در سفر هستند. اما مسافران همیشگی می دانند که برای رسیدن به ارزان ترین بلیط هم باید ترفندهایی را به کار ببندند. ممکن است اولین بار باشد که خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا قطار انجام می دهید. با این حساب در رده افراد کم تجربه قرار می گیرید که چندان با راهکارهای رزرو ارزان ترین بلیط آشنایی ندارد. پس توصیه های قاصدک 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا را به کار ببندید تا در خرید ارزان ترین بلیط هواپیما موفق باشید.

جستجوی بلیط هواپیما را هم به صورت تک تک و هم فردی انجام دهید

کم نیستند افرادی که دوست دارند به صورت گروهی با دوستان یا خانواده سفر کنند. اگر شما هم در این دسته قرار دارید و می خواهید با خانواده یا دوستان تان بلیط هواپیما خریداری کنید، این توصیه را به کار ببندید: قیمت بلیط هواپیما خود را هم به صورت فردی و هم گروهی جستجو کنید. شاید مجبور شوید به خاطر ارزان ترین بلیط، با ایرلاین های مختلف سفر کنید.

جستجوی پروازها در روزهای میانی هفته

از آنجا که قیمت بلیط هواپیما در روزهای آخر هفته بالا می رود، توصیه قاصدک 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا این است که مسافرات خود را به اواسط هفته موکول کنید. در مجموع بهتر است بلیط هواپیما خود را در روزهای کمتر شلوغ رزرو کنید تا از شلوغی سرسام آور به دور بمانید.
سئوالی که ممکن است پیش بیاید این است که گاهی سفر در تعطیلات اجتناب ناپذیر است، آن وقت چه؟ در این صورت اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید و هم ارزان ترین بلیط هواپیما را رزرو کنید و هم از تعطیلی لذت ببرید، به ghasedak24.com بروید و تاریخ رفت و برگشت خود را یک روز جابجا کنید. مثلا بهتر است بلیط هواپیما برگشت خود را در ایام نوروز در تاریخ 14 یا 15 فروردین رزرو کنید. به این ترتیب می توانید سفر خود را با خرید ارزان ترین بلیط آغاز کنید.

پروازهای توقف دار گاهی به درد می خورند

اگر نمی دانستید، بدانید که پروازهای توقف دار از پروازهای بدون توقف ارزان تر هستند و با خرید آنها بیشتر امکان دارد که بتوانید ارزان ترین بلیط را رزرو کنید. در این صورت حتی سعی کنید از پروازهای توقف دار طولانی استفاده کنید. هم خرید ارزان ترین بلیط را با موفقیت انجام داده اید و هم توانسته اید در کشوری دیگر گشت و گذار داشته باشید.

بلیط های چارتر بهترین گزینه برای خرید ارزان ترین بلیط

حتما می دانید که بلیط های چارتر و به ویژه لحظه آخری بهترین راه برای خرید بلیط ارزان هستند. اما به معنای ان نیست که یک راست سراغ بلیط های چارتر بروید. بهترین کار این است که در سایت قاصدک 24 هم بلیط های سیستمی را جستجو کنید و هم بلیط های چارتری را. چون گاهی پیش می آید که بلیط های چارتری گران تر از آب درآیند. عاقلانه ترین کار این است که حواس خود را به تمام بلیط ها جمع کنید.

دنبال نام ایرلاین های بزرگ نگردید

هر چند که نام تمام شرکت های هواپیمایی معتبر را می توانید در قاصدک 24 و به هنگام خرید بلیط هواپیما ببینید، اما در تلاش برای خرید ارزان ترین بلیط، به طور موقت از نام ایرلاین های بزرگ چشم پوشی کنید. در این مواقع می توانید پرواز مورد نظر خود را با قیمت پایین تر در یک شرکت بی اسم و رسم تر رزرو کنید.

پروازهای رفت ایرلاین های متفاوت را هم جستجو کنید

بهتر است این نکته را بدانید که در بسیاری از شرکت های هوایی، قیمت بلیط دو طرفه پایین تر از بلیط یک طرفه است. وقتی برای خرید بلیط هواپیما خود وارد ghasedak24.com می شوید، پروازهای رفت و برگشت را به طور جداگانه جستجو کنید. در این صورت دست شما در پیدا کردن ارزان ترین بلیط باز بوده و می توانید هر کدام از بلیط ها را که قیمت پایین تری داشت، رزرو کنید.

در تاريخ 10/دی/1397 دیدگاه‌ها برای چگونه ارزان ترین بلیط را بخریم؟ بسته هستند برچسب ها : ،،،،

درباره نويسنده

وبسایت
حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبلاگ در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است